Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Żelazny Nieruchomości

ul. Podgórna 26N Wieliszew

Mapa

796 676...

796 676 533

509 078 610

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

zelaznynieruchomosci.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

O nas

Witamy na stronie biura Żelazny Nieruchomości, miejscu gdzie nieruchomości stają się domem, inwestycją lub nowym początkiem. Od lat z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym Klientom kupować, sprzedawać i wynajmować nieruchomości bez stresu i z pełnym wsparciem na każdym etapie transakcji. Nasze biuro tworzy zespół licencjonowanych doradców z doskonałą znajomością rynku oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Działamy uczciwie, profesjonalnie i skutecznie stawiając na transparentność, bezpieczeństwo i zaufanie.

Specjalizujemy się w:
sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych,
kompleksowym pośrednictwie w transakcjach,

Filtruj

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

Paweł Żelazny

Paweł Żelazny

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Skierdy Gmina Jabłonna. Wymiary: 23,31x42,89 Skrzynka energetyczna w działce...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł128 m² 6 406,25 zł/m²

Paweł Żelazny

Paweł Żelazny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128 m2 zlokalizowany w miejscowości Jachranka koło Legionowa. Bardzo ustawny rozkład...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł138 m² 7 963,77 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w gm. Serock, miejscowość Dosin, ul. Piękna. Wybudowany na suchej i równej działce o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł61 m² 11 344,26 zł/m²

Paweł Żelazny

Paweł Żelazny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w bardzo wysokim standardzie wykończenia w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Oferta dla wymagających klientów. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Ładne, przestronne mieszkanie w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Lokal składa się z 3 bardzo ustawnych pokoi, aneksu kuchennego,...

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł43,90 m² 12 232,35 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 43,9 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą....

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 54,95 m2 składające się z 3 przestronnych pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki...

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł70 m² 8 971,43 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 70 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim. Składa się z 3 pokoi, wygodnego przedpokoju,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł130 m² 7 076,92 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Stasi las w gminie Serock. Bardzo dogodna lokalizacja z dogodnym...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,04 m² 9 980,01 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie sprzedawane w okazyjnej cenie niespełna 10 tyś/m2. Nowe budownictwo 2009 rok, bardzo dobry stan z meblami i sprzętami. Okazja!...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł61 m² 11 311,48 zł/m²

Paweł Żelazny

Paweł Żelazny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31 m² 12 225,81 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Ładna kawalerka o powierzchni 30,9 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z wnęką...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składające się z salonu z wnęką, przedpokoju, dużej oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki...

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł47 m² 10 872,34 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 3 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo...

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł136 m² 11 691,18 zł/m²

Paweł Żelazny

Paweł Żelazny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy, urządzony, wolnostojący dom o powierzchni 136 m2 w Borowej Górze gmina Serock powiat legionowski. Składa się z salonu...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł30,90 m² 13 754,05 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Lokal bardzo ustawny. Przestronny pokój...

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy piwnica...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31 m² 11 580,65 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 składające się przestronnego salonu z wnęką sypialnianą, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz...

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

Rafał Żelazny

Rafał Żelazny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij